€ 810,00*
Beschikbaar in 22 dagen
EAN:4260476181849
| Inhoud: | 117 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 1880 x 420 x 600 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 1470 x 300 x 415 mm |
| Temperatuurbereik: | -15 °C / -22 °C |
| Controller: | Digitaal met display en temperatuurcontrole |
| Schappen: | 5 st. |
| Interieur verlichting: | 2 LED-strips in de deur |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 5,60 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | C |
| Klimaatklasse: | N/ST |
| Geluidssterkte: | 55 db |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 350 W |
| Materiaal binnenzijde: | Kunststof ABS |
| Gewicht: | 75.5 kg |

De GCGF165 is een slanke vriezer met glazen deur voor commercieel gebruik op het verkooppunt. Hij is ontworpen voor winkels waar diepvriesproducten duidelijk zichtbaar moeten blijven zonder veel vloerruimte in beslag te nemen. Typische toepassingen zijn bijvoorbeeld promotiezones, impulsaankoopzones, kleinere winkels en andere verkooppunten waar de ruimte beperkt is.
De elektrisch verwarmde glazen deur zorgt voor een helder zicht op de producten door condensvorming op het glas te verminderen. LED-binnenverlichting, een ventilatiesysteem en vijf schappen zorgen voor een aantrekkelijke en functionele productpresentatie in de winkel. Met een inhoud van 117 liter, een temperatuurbereik van -22 tot -15 °C en compacte buitenafmetingen van 1880 x 420 x 600 mm biedt de zwarte GCGF165 een ruimtebesparende oplossing voor professionele presentatie van diepvriesproducten in de detailhandel en de horeca. De zelfsluitende deur en het slot met sleutel bieden extra praktische voordelen voor professioneel gebruik.







