€ 337,00*
Op voorraad / beschikbaar
EAN:4260476181887
| Inhoud: | 20 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 485 x 356 x 412 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 348 x 250 x 250 mm |
| Temperatuurbereik: | -15 °C / -18 °C |
| Controller: | Handmatig met draaiknop |
| Schappen: | 1 st. |
| Interieur verlichting: | 2 LED-strips in de deur, Ambient Light |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Type Deur: | Dubbel glas |
| Energieverbruik: | 1,25 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | B |
| Klimaatklasse: | ST |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 65 W |
| Materiaal binnenzijde: | Kunststof ABS |
| Gewicht: | 22.5 kg |
- Glazen vleugeldeur (drievoudig glas)
- LED-Ambientverlichting
- Temperatuurregeling
- Ventilator
- Zelfsluitende deur
- 1 in hoogte verstelbare gaasschap
- Veiligheidsglas


De GCGW25 is een mini vriezer met glazen deur voor professioneel gebruik op de Point-of-Sale. Dit compacte apparaat is geschikt voor het zichtbaar presenteren van ijs en andere diepvriesproducten op een beperkte oppervlakte. Typische inzetlocaties zijn actieplekken, bij de toonbank en in kleinere verkoopruimtes.
De dubbelglazen deur zorgt voor direct zicht op de producten. Twee LED-strips in de deur met sfeerverlichting ondersteunen een opvallende productpresentatie in de verkoopomgeving. Met een inhoud van 20 liter, een temperatuurbereik van -18 tot -15 °C en compacte buitenafmetingen van 485 x 356 x 412 mm is de zwarte GCGW25 een ruimtebesparende oplossing voor professionele presentaties van diepvriesproducten in retail en horeca.








