Gastro-Cool - Reclamedisplay koelkast - Dubbeldeurs - Wit - DC1050 - 127503
Productnummer: 127503
EAN:4260142032239
EAN:4260142032239
Deze koelkast mag uitsluitend voor commerciële doeleinden worden gebruikt.
De standaard levertijd bedraagt 4-8 werkdagen.
De standaard levertijd voor bestellingen met branding bedraagt 3-4 weken.
Technische Specificaties
| Inhoud: | 955 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 2085 x 1200 x 725 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 1535 x 1110 x 595 mm |
| Temperatuurbereik: | 0 °C / 10 °C |
| Controller: | Digitaal met display en temperatuurcontrole |
| Interieur verlichting: | 1 LED-lamp binnenzijde |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 3,01 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | C |
| Klimaatklasse: | N |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 600 W |
| Materiaal binnenzijde: | Kunststof ABS |
| Gewicht: | 192 kg |
Producteigenschappen
- 2 Glazen deuren (dubbel glas)
- Digitale temperatuurweergave
- Digitale temperatuurregeling
- Convectie koeling
- Ventilator
- Lichtgevend display
- Slot
- 8 in hoogte verstelbare legplanken
- LED binnenverlichting
- 4 Mobiliteit wielen
Capaciteit

250ml Blikjes
1008 st.

330ml Blikjes
1176 st.

500ml Blikjes
588 st.

700ml Flessen
288 st.
De klassieke dubbeldeurs uitvoering met maar lieft 800 liter koelvolume.
Met behulp van het verlichte display verbetert u zichtbaarheid van uw producten. De geventileerde luchtcirculatie zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling in het apparaat en de energiebespardende LED verlichting zorgt ervoor dat de producten goed zichtbaar zijn. Een digitale temperatuur display en temperatuurcontrole zorgen voor een optimale en veilige koeling. Prijzen voor grotere afnames (vanaf 10 stuks), kunnen aangevraagd worden. Alleen geschikt voor commercieel gebruik.
Downloads DC1050
Sorry, there are no downloads available.




















