Gastro-Cool - Backbar koelkast - Zwart/Wit - UC200 - 216702
Helaas hebben wij de productie van dit model stopgezet en is dit product niet meer leverbaar. Gelukkig hebben we alternatieven.
Productnummer: 216702
EAN:4260142032031
EAN:4260142032031
Deze koelkast mag uitsluitend voor commerciële doeleinden worden gebruikt.
Meer dan 10 stuks nodig? Vraag een offerte aan!
Technische Specificaties
| Inhoud: | 200 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 900 x 900 x 520 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 750 x 820 x 420 mm |
| Temperatuurbereik: | 2 °C / 8 °C |
| Controller: | Digitaal met display en temperatuurcontrole |
| Schappen: | 4 st. |
| Interieur verlichting: | 1 LED-lamp binnenzijde |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Type Deur: | Dubbel glas |
| Energieverbruik: | 1,69 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | D |
| Klimaatklasse: | N/ST |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 230 W |
| Materiaal binnenzijde: | Aluminium |
| Gewicht: | 72 kg |
Producteigenschappen
- 2 Glazen schuifdeuren (dubbel glas)
- Digitale temperatuurweergave
- Digitale temperatuurregeling
- Convectie koeling
- Slot
- Zelfsluitende deur
- 4 in hoogte verstelbare schappen
- Veiligheidsglas
- Binnenverlichting (LED)
In de horeca moet elke opslagruimte efficiënt en functioneel worden gebruikt.
Het werkpaard voor de horeca is de backbar koeler voor onder de toonbank. Met een hoogte van slechts 90 cm passt de koelkast bijna onder elke toonbank - maar heeft toch ruimte voor 208 liter. Ale dranken worden binnen een zeer korte tijd op een temperatuur tussen 2 en 8 graden gebracht. Dit model is verkrijgbaar met draai- of schuifdeuren. Daar de warmte aan de voorzijde afgevoerd wordt, kan dit model probleemloos ingebouwd worden. Prijzen voor grotere afnames (vanaf 10 stuks), kunnen aangevraagd worden. Alleen geschikt voor commercieel gebruik.
Downloads UC200 SD
- Branding Template Zijden (Document, 0.76 MB)
- Datablad (Document, 0.25 MB)
- Handleiding (Document, 3.32 MB)






















