Gastro-Cool - Minikoelkast - Zilver/Wit - KW25 - 247401
Helaas hebben wij de productie van dit model stopgezet en is dit product niet meer leverbaar. Gelukkig hebben we alternatieven.
Productnummer: 247401
EAN:4260476180118
EAN:4260476180118
Deze koelkast mag uitsluitend voor commerciële doeleinden worden gebruikt.
Meer dan 10 stuks nodig? Vraag een offerte aan!
Technische Specificaties
| Inhoud: | 28 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 500 x 350 x 425 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 390 x 270 x 340 mm |
| Temperatuurbereik: | 0 °C / 10 °C |
| Controller: | Handmatig met draaiknop |
| Schappen: | 1 st. |
| Interieur verlichting: | 2 LED-strips in de deur |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Type Deur: | Dubbel glas |
| Energieverbruik: | 0,77 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | C |
| Klimaatklasse: | N |
| Geluidssterkte: | 39 db |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 85 W |
| Materiaal binnenzijde: | Kunststof ABS |
| Gewicht: | 16 kg |
Producteigenschappen
- Glazen vleugeldeur (dubbel glas)
- Temperatuurregeling
- Aan/uit-indicator
- Statische koeling
- Slot
- LED binnenverlichting
- 2 LED strips in de deur
Vooral als de ruimte beperkt is, is de Koelkubus ideaal geschikt. Met afmetingen van 49 x 35 x 42 cm past het apparaat overal en is zeer mobiel. In het kozijn zijn LEDs gemonteerd, zodat de producten frontaal verlicht worden.
Prijzen voor grotere afnames (vanaf 10 stuks), kunnen aangevraagd worden. Alleen geschikt voor commercieel gebruik.
Downloads KW25
- Branding Template Zijden (Document, 0.76 MB)
- Datablad (Document, 0.34 MB)
- Handleiding (Document, 4.83 MB)

















