Gastro-Cool - Bag-in-Box wijnkoelkast - Zwart - BIB110 - 309200
Productnummer: 309200
EAN:4260142030242
EAN:4260142030242
De standaard levertijd bedraagt 4-8 werkdagen.
De standaard levertijd voor bestellingen met branding bedraagt 3-4 weken.
Technische Specificaties
| Inhoud: | 110 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 1200 x 370 x 540 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 850 x 300 x 430 mm |
| Temperatuurbereik: | 0 °C / 18 °C |
| Controller: | Digitaal met display en temperatuurcontrole |
| Schappen: | 3 st. |
| Interieur verlichting: | Geen |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Type Deur: | Geschuimde deur |
| Energieverbruik: | 0,80 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | C |
| Klimaatklasse: | N |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 95 W |
| Materiaal binnenzijde: | Kunststof ABS |
| Gewicht: | 35 kg |
Producteigenschappen
- Digitale temperatuurweergave
- Digitale temperatuurregeling
- Statische koeling
- Afstandhouders
- 3 in hoogte verstelbare schappen
Tap uw wijn op een comfortabele en rendabele manier met de Bag-in-Box (BiB) wijnkoelkast. U kunt maximaal drie 10 liter boxen aansluiten. Verschillende zones in de koelkast maken het optimale koelen van rode, witte en rosé wijnen tegelijkertijd mogelijk.
Prijzen voor grotere afnames (vanaf 10 stuks), kunnen aangevraagd worden. Alleen geschikt voor commercieel gebruik.
Downloads BIB110
- Branding Template Zijden (Document, 0.76 MB)
- Datablad (Document, 0.23 MB)
- Handleiding (Document, 1.1 MB)



















