Vintage Industries - Retro koelkast Havanna - Rose Goud - RC330 - 424011
€ 1.185,00*
Gratis verzending
Op voorraad / beschikbaar
Productnummer: 424011
EAN:4260476180941
EAN:4260476180941
De standaard levertijd bedraagt 4-8 werkdagen.
De standaard levertijd voor bestellingen met branding bedraagt 3-4 weken.
Technische Specificaties
| Inhoud: | 282 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 1525 x 610 x 590 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 1094 x 462 x 462 mm |
| Temperatuurbereik: | 0 °C / 10 °C |
| Interieur verlichting: | 1 LED-lamp binnenzijde |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 0,44 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | E |
| Klimaatklasse: | ST |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 110 W |
| Materiaal binnenzijde: | Kunststof ABS |
| Gewicht: | 69.5 kg |
Producteigenschappen
- Temperatuurregeling
- Statische koeling
- 4 deur compartimenten
- 3 in hoogte verstelbare glazen planken
- 1 wijnrek (rooster)
- 1 groentevak (lade)
- LED binnenverlichting
Haal met onze retro koelkast de Amerikaanse levensstijl uit de jaren vijftig in huis. De afgeronde voorzijde van de Vintage Industries koelkast, in prachtige kleuren samen met het chromen handvat van deze nostalgische koelkast zijn zo gevormd dat deze koelkast in uw huis als design object gezien kan worden. Deze retro koelkast biedt een bruto inhoud van 302 liter. Dit is meer dan voldoende ruimte voor uw alledaagse producten te koelen in het bereik van 0 tot 10 graden Celsius. Uitgerust met een wijnfles/dranken vak en meerdere glasplaten, zorgen dat uw aankopen goed gesorteerd worden.
Prijzen voor grotere afnames (vanaf 10 stuks), kunnen aangevraagd worden.
Downloads RC330
- Branding Template Zijden (Document, 0.76 MB)
- Datablad (Document, 0.21 MB)
- Handleiding (Document, 2.4 MB)

















