Gastro-Cool - Melk koelkast - Zwart/Wit - MK10FD - 263008
Productnummer: 263008
EAN:4260476181375
EAN:4260476181375
De standaard levertijd bedraagt 4-8 werkdagen.
De standaard levertijd voor bestellingen met branding bedraagt 3-4 weken.
Technische Specificaties
| Inhoud: | 9 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 376 x 220 x 450 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 280 x 160 x 190 mm |
| Temperatuurbereik: | 0 °C / 4 °C |
| Controller: | Handmatig met instelbeveiliging |
| Interieur verlichting: | 1 LED-lamp binnenzijde |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Type Deur: | Geschuimde deur |
| Energieverbruik: | 0,60 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | C |
| Klimaatklasse: | N |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 60 W |
| Materiaal binnenzijde: | Metaal |
| Gewicht: | 12.3 kg |
Met een van onze MK modellen creëert u de juiste ruimte voor verse melk. Of het nu gaat om een benzinestation, een bar, een café of een winkel. Deze koeler staat altijd goed naast een koffiezetapparaat.
Downloads MK10
- Datablad (Document, 0.75 MB)
- Handleiding (Document, 2.23 MB)





