Gastro-Cool - Mini-Impuls POS koelkast - Zwart/Wit - GD8 - 235700
Helaas hebben wij de productie van dit model stopgezet en is dit product niet meer leverbaar. Gelukkig hebben we alternatieven.
Productnummer: 235700
EAN:4260142032321
EAN:4260142032321
Deze koelkast mag uitsluitend voor commerciële doeleinden worden gebruikt.
Meer dan 10 stuks nodig? Vraag een offerte aan!
Technische Specificaties
| Inhoud: | 13 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 504 x 226 x 488 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 400 x 140 x 272 mm |
| Temperatuurbereik: | 0 °C / 10 °C |
| Interieur verlichting: | 1 LED-lamp binnenzijde |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 0,47 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | C |
| Klimaatklasse: | N |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 68 W |
| Gewicht: | 16 kg |
Producteigenschappen
- Volledig glazen deur (dubbel glas)
- Temperatuur weergave
- Temperatuurregeling
- Statische koeling
- LED binnenverlichting
De smalst koelkast in ons assortiment. Past letterlijk op elke plek in het tankstation, kiosk of supermarkt. Zeer geschikt om snel bekendheid te creëren. Deze point of sale (POS) impuls minikoelkast met een inhoud van 13 liter zorgt ervoor dat dranken snel naar de gewenste temperatuur gekoeld worden. Tevens erg geschikt voor gebruik naast een koffiemachine om melk langer vers te houden. Prijzen voor grotere afnames (vanaf 10 stuks), kunnen aangevraagd worden. Alleen geschikt voor commercieel gebruik.
Downloads GD8
- Datablad (Document, 0.22 MB)
- Handleiding (Document, 2.11 MB)





















