Gastro-Cool - Mini vriezer - Zilver/Wit - GW50 - 542400
€ 477,00*
Op voorraad / beschikbaar
Productnummer: 542400
EAN:4260476180682
EAN:4260476180682
Deze koelkast mag uitsluitend voor commerciële doeleinden worden gebruikt.
De standaard levertijd bedraagt 4-8 werkdagen.
De standaard levertijd voor bestellingen met branding bedraagt 3-4 weken.
Technische Specificaties
| Inhoud: | 51 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 655 x 480 x 495 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 505 x 366 x 348 mm |
| Temperatuurbereik: | -18 °C / -23 °C |
| Controller: | Handmatig met draaiknop |
| Schappen: | 2 st. |
| Interieur verlichting: | 2 LED-strips in de deur |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Type Deur: | Dubbel glas |
| Energieverbruik: | 3,26 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | C |
| Klimaatklasse: | N |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 175 W |
| Materiaal binnenzijde: | Kunststof ABS |
| Gewicht: | 46 kg |
Producteigenschappen
- Glazen vleugeldeur (driedubbel glas)
- Temperatuurregeling
- Ventilator
- Slot
- Zelfsluitende deur
- 2 in hoogte verstelbare schappen
- Veiligheidsglas
Capaciteit

500ml IJs Pints
70 st.
Onze minivriezers zijn geschikt voor ijspints, alcoholhoudende dranken die vriesgekoeld moeten worden of andere levensmiddelen.
Geschikt voor impuls aankopen, promotieacties of tijdens evenementen. Met een temperatuurbereik van -18°C tot -23°C zullen alle producten op de juiste temperatuur bewaard blijven. Branding op dit model is vanzelfsprekend mogelijk. De verwarmde glazendeur zorgt voor een condens vrije zicht op de producten. Prijzen voor grotere afnames (vanaf 10 stuks), kunnen aangevraagd worden.
Alleen geschikt voor commercieel gebruik.
Downloads GW50
- Branding Template Zijden (Document, 0.76 MB)
- Datablad (Document, 0.22 MB)
- Handleiding (Document, 2.75 MB)














