Gastro-Cool - Display vriezer - Zwart/Wit - DF380 - 544200
Productnummer: 544200
EAN:4260476180729
EAN:4260476180729
De standaard levertijd bedraagt 4-8 werkdagen.
De standaard levertijd voor bestellingen met branding bedraagt 3-4 weken.
Technische Specificaties
| Inhoud: | 380 l |
|---|---|
| HxBxD (buitenmaat): | 2000 x 670 x 700 mm |
| HxBxD (binnenmaat): | 1250 x 550 x 505 mm |
| Temperatuurbereik: | -22 °C / -18 °C |
| Interieur verlichting: | 1 LED-lamp binnenzijde |
| Deuraanslag wisselbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 9,80 kWh / 24 uur |
| Energielabel: | D |
| Klimaatklasse: | ST |
| Elektrische aansluiting: | 220-240 V / 50 Hz / 660 W |
| Gewicht: | 119 kg |
Producteigenschappen
- Glazen vleugeldeur (driedubbel glas)
- Digitale temperatuurweergave
- Digitale temperatuurregeling
- Convectie koeling
- Ventilator
- Lichtgevend display
- Slot
- Zelfsluitende deur
- 4 in hoogte verstelbare schappen
- Veiligheidsglas
- LED binnenverlichting
- 4 mobiliteitsrollen
De grootste vriezer in ons assortiment, zogt voor een optimale presentatie van ijspints of andere diepvriesproducten.
Met een temperatuurbereik van -18°C tot -23°C zullen alle producten op de juiste temperatuur bewaard blijven. Branding op dit model is vanzelfsprekend mogelijk. De verwarmde glazendeur zorgt voor een condens vrije zicht op de producten, de ventilator voor een snelle afkoeling en LED verlichting voor aandacht. Prijzen voor grotere afnames (vanaf 10 stuks), kunnen aangevraagd worden. Alleen geschikt voor commercieel gebruik.
Downloads DF380
Sorry, there are no downloads available.


















